• +371 27817826
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par mums

Bodyguard and Security training

Miesassargu, kā arī apsardzes un drošības speciālistu sagatavošana

Profesionālā miesassargu apmācība nodrošina visu teorētisku un praktisku jautājumu izskatīšanu, saistītu ar fizisko personu apsardzi. Apmācībā ir iekļauta visa nepieciešama informācija un praktiskas nodarbības miesassarga kvalifikācijas iegūšanai, ka arī šaušanas nodarbības (ar speciālo video programmas izmantošanu).

Mēs piedāvājam apgūt speciālas apmācības – ekstremālas braukšanas kurss, ka arī praktiskas nodarbības klienta evakuēšanā ar helikopteru.

Ir iespējama arī neklātienes sertificēšana.

Piedāvājam arī citu apmācību drošības jomā. Atbilstoši Jūsu pieprasījumam, mēs varam izstrādāt speciālu apmācības programmu, kura ir pielāgota Jūsu specifikai.

Mūsu skola ir Starptautiskās Miesassargu un Drošības Dienestu Asociācijas IBSSA oficiālais mācību centrs, instruktori ir sertificēti Starptautiskā Miesassargu un Drošības Dienestu Asociācijā IBSSA.

Apmācību apgūšanas rezultātā ir izsniedzams starptautiskais sertifikāts.

Ir arī iespējams izstrādāt tieši Jums nepieciešamu apmācības programmu, kura ir maksimāli pieskaņota Jūsu specifikai.

Cenā ir iekļauti visi nepieciešami apmācības izdevumi, kā arī nodrošinājums ar tehniskajiem resursiem. Cenā nav iekļauti izvietošanas, ēdināšanas izdevumi, ka arī transports līdz Rīgai. Iepriekš saskaņojot, var būt nodrošināta viesnīcas rezervēšana uz visu apmācības kursa termiņu.

Metodoloģija

Miesassargu un drošības specialistu sagatavošanas metodoloģijas pamats ir Kopēja Preventīvās Drošības koncepcija (TPS), kas ir moderna un efektīva apmācības tehnoloģija, kura vērsta uz maksimāla rezultāta sasniegšanu.

Apmācības procesa pamats ir preventīvie pasākumi draudu faktoru novēršanai. Šī pieeja ir visefektīvākais līdzeklis VIP-personas aizsardzībai, kas arī izvirza paaugstinātās prasības attiecībā uz miesassarga personas īpašībām – intelekts, analitiskā domāšana, pašdisciplīna, augstas darba spējas, spēja rīkoties stresā.

Mācību process modele maksimāli realistisku apsardzes darba procesu, kas nodrošina miesassargu un drošības specialistu augstu profesionālu sagatavošanas līmeni.