• +371 27817826
 • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izvērstais kurss

“Paplašināta miesassargu apmācības programma”

1. Programmas mērķis – personīgas apsardzes specialistu apmācība apsargajamas personas drošības nodrošināšanai.

2. Programmas uzdevūmi – sniegt informāciju par miesassarga pienākumiem, apmācīt darbām stresā situācijās, apmācīt pieņemt atbildīgie lēmumi, apmācīt darbām komandā, sniegt informāciju par preventīviem drošības pasākumiem, apmācīt darbībām bruņotā uzbrukumā apstakļos, apmācīt efektīvi un likumīgi pielietot fizisku spēku, spieciālie līdzekļi un ieroci.

3. Programmas īlgums – 110 stundas.

4. Planotais rezultāts– profesionālu specialistu sagatavošana personīgas apsardzes jomā.

Pēc apmācības pabeigšanas tiks izsniegts starptautiskais International Bodyguard & Security Services Association sertifikāts.

Programmas saturs:

1). Profesionālas prasības. Teorija. Psiholoģiskas prasības. Fiziska sagatavotība. Nepieciešamais intelektuālais un izglītības līmenis.

2). Darbības stresā situācijā. Teorija. Informācija par darbībām stresā apstakļos. Stresa vadība. Stresa pārvarēšana.

3). Taktikas teorija. Situācijas novertēšana. Darbību planošana. Pašaizsardzības teorija. Pasākumi operatīvai telpu pārbaudei. Aizsardzība no bruņota uzbrukuma. Darbības grupās. Katra grūpas dalibnieka taktiskā loma.

4). Darbs vienatnē. Teorija. Darbību planošana. Miesassarga pamata pienākumi. Apsargajamas personas drošības nodrošināšana. Preventīvas darbības. Darbības bruņota uzbrukuma gadījumā.

5). Darbs komandā. Teorija. Komandas izveidošana. Vadītāji un izpildītāji. Psiholoģiska sakrītība. Katra komandas locekļa loma. Taktisko darbību koordinācija. Preventīvas darbības. Pienākumu sadalīšana aizsardzības pasākumu gaitā.

6). Juridiskā sagatavošana. Dokumentācija, nepieciešama pienākumu izpildei. Komunikācija ar valsts policiju. Fiziska spēka, speciālo līdzekļu un ieroču pielietošanas juridiskie aspekti. Reālo piemēru izskatīšana.

7). Klienta apkārtne. Klienta darbinieki. Biznesa partnieri. Rādinieki. Darbības specifika ar klienta apkārtni.

8). Dažāda tipa klientu apsardzes specifika. Biznesmeni, zvaigznes, politiķi, sievietes, bērni.

9). Klienta apsardzes specifika dažāda tipa pasākumos. Restorāna apmeklēšana. Sporta pasākumu apmeklēšana. Koncertu apmeklēšana. Mītiņu un publisku pasākumu apmeklēšana.

10). Speciālie līdzekli un ekipējums. Speciālo līdzekļu sortimēnts un veidi. Speciālo līdzekļu pielietošana. Ekipējuma veidi un sortimēnts. Ieroča izvēle. Papildus tehniskie līdzekli.

11). Klienta pavadīšana, braucienu un ceļojumu sagatavošana. Teorija. Pavadīšana uz ielas un iekštelpās. Auto eskorts. Citu ceļojumu sagatavošana (kuģis, vilciens, līdmašina). Dzīvošanas vietu izvēle un pārbaude. Inženiertehnisko sistēmu tehniska novertēšana un pārbaude ( elektroapgāde, vājstravas, ventilācija, kondicionēšana, ūdensapgāde un kanalizācija, apkure, ugunsdzesība, dūmu novadīšana).

12). Klienta pavadīšana. Prakse. Klienta pavadīšana uz ielas un iekštelpās. Darbību atstrādāšana uzbrukuma gadījumā.

13). Spridzekļi. Teorija. Spridzekļu veidi un atklāšanas metodes.

14). Spridzekļi. Prakse. Spridzekļu meklēšanas paņemieni telpās un automobilī.

15). Pirma palidzība. Teorija. Klienta veselība. Klienta ārstēšanas specifika. Pirma palidzība traumu un saindēšanas gadījumos.

16). Drošības tehnika rīcībās ar ieroci. Pamata informācija par drošības tehniku. Drošas manipulācijas ar ieroci – kustību atstrādāšana.

17). Šaušana no statīskas pozicījas. Prakse. Ķermeņa pozicīja šaušanai. Roku un ācu pozicīja. Ātra temēšana. Šaušana no statīskas pozīcijas.

18). Šaušana kustībā. Prakse. Šaušana no dažādam pozīcijam (stāvot, sēžot, guļot). Šaušana kustībā un ar pozicīju maiņu. Šaušana ar VIP-personas aizsardzības elementiem.

19). Ekstremāla braukšana. Teorija. Pamata informācija par drošas braukšanas noteikumiem ekstremālos apstākļos, ekstremālas braukšanas paņemieni un metodes.

20). Ekstremāla braukšana. Prakse. Pagriezienu izpilde lielā ātrumā. Vadama slīdešana. Ātra braukšanas virziena maiņa – paņemieni unnoteikumi. Ātra apgriezienu izpilde. Apgriezienu izpildes specifika un veidi. Izvairišanas no sadursmes. Braukšana ar vienu roku.

Cena: 2500€

Pēc apmācības pabeigšanas tiks izsniegts starptautiskais International Bodyguard & Security Services Association sertifikāts.

Kursi

Pamatkursi – mācību programmas

Izvērstais Kurss

 • Augstākā līmeņa profesionālā sagatavošana
 • šaušanas apmācība
 • ekstremālā braukšana
 • Cena: 2500€

Bāzes Kurss

 • Intensīva profesionāla sagatavošana
 • šaušanas apmācība
 • -
 • Cena: 1500€

Ekspress Kurss

 • Ātrs ceļš profesionālai izaugsmei
 • -
 • -
 • Cena: 900€

Šaušanas apmācība

 • Speciāla šaušanas sagatavošana
 • -
 • -
 • Cena: 500€